Dodano: 23:35 07-01-2010r.


W dniu 7 stycznia 2010r. nastąpiła odsłona nowego serwisu www.fototrendy.pl.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu, a nowy układ serwisu będzie dla Was bardziej czytelny i łatwiejszy w nawigacji.

W chwili obecnej prezentowany w Internecie serwis www jest w wersji beta. Oznacza to, że nie wszystkie funkcjonalności przewidziane w wersji ostatecznej serwisu, zostały w nim umieszczone.

Jednak już teraz na uwagę zasługuje zbiór prawie 7.500 zdjęć umieszczony w dziale Galeria. Fotografie podzielone są na kategorie, z których szczególnie polecamy kategorię Wesela 2009, w której zgromadzone są zdjęcia wykonane przez naszych fotografików. Osoby lubiące statystki zapraszamy do kategorii Top, w której znajduje się 20 najczęściej oglądanych zdjęć przez użytkowników serwisu www.

Kolejną częścią serwisu, do której obejrzenia już teraz Państwa zachęcamy jest dział Oferta. Zamieściliśmy w nim kilka wybranych propozycji wykonywanych przez nas foto upominków, czyli niepowtarzalnych prezentów z nadrukowanym, dostarczonym przez Państwa zdjęciem, tekstem czy logo. W tym dziale znajdziecie również Państwo znakomite prezenty dla dziadków z okazji zbliżającego się dnia Babci i Dziadka. W kategorii Kalendarze ze zdjęć zamieściliśmy propozycje skomponowania niepowtarzalnego kalendarza z dostarczonych przez Państwa zdjęć. Zachęcamy do przejrzenia kolekcji zdjęć, którą Państwo posiadacie i wybrania 12 zdjęć, z których wykonamy Państwu wspaniały kalendarz na prezent np. dla dziadków. Zdajemy sobie sprawę, że często może być problem z wybraniem tych 12 zdjęć bo wszystkie są ładne i przywołują miłe wspomnienia. W takiej sytuacji proponujemy przyniesie wszystkich zdjęć do zakładu (adres znajdziecie Państwo w dziale Kontakt), a nasi specjaliści z działu poligrafii podpowiedzą, które najlepiej jest umieścić na kalendarzu czy innym wybranym przez Państwa foto upominku.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo nic ciekawego w serwisie w obecnej formie, nie zniechęcajcie się tym i zajrzyjcie tu wkrótce, gdyż nasi specjaliści z działu IT bez wytchnienia pracują nad pozostałą częścią serwisu i sukcesywnie po dokładnym przetestowaniu kolejnych funkcjonalności i treści będą je wdrażać.

Jeśli podczas przeglądania prezentowanych obecnie w serwisie www treści, zauważą Państwo jakiekolwiek błędy lub chcielibyście coś zmienić, prosimy nas o tym powiadomić piszą na adres webmaster@fototrendy.pl.

Za wszystkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni, a osoby których propozycje zostaną wykorzystane w ostatecznej wersji serwisu, zostaną nagrodzone wartościowymi upominkami.

Pozdrawiamy
Zespół Foto Tredy