Zakład Foto Trendy

O nas


Zakład Foto Trendy jest oddziałem firmy Techmedia, który zajmuje się sprzedażą upominków i prezentów, świadczy usługi poligraficzne, fotograficzne oraz projektuje i wykonuje niepowtarzalne foto upominki i upominki z grawerem dla klientów indywidualnych.

Zespół Foto Trendy to młode, kreatywne osoby, które łącząc pracę zawodową ze swoją pasją tworzą dla Państwa indywidualne, niepowtarzalne projekty, dzięki którym możecie podarować swoim bliskim, przyjaciołom czy znajomym radość.

Cechą wspólną wszystkich osób, jest profesjonalne podejście do każdego projektu realizowanego dla Państwa. Celem jaki sobie stawiamy jest Państwa zadowolenie i satysfakcja, zarówno w trakcie realizacji projektu jak również po otrzymaniu przez Państwa jego efektu końcowego.

W celu zachowania najwyższej jakości usług, wolne środki inwestujemy w zakup najnowocześniejszych maszyn i urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki nim możemy zachować niezmienną, wysoką jakość produktów i usług oraz poszerzać ofertę o nowe towary czy usługi najwyższej jakości.

Dodatkowo nasi inżynierowie śledzą najnowsze technologie i nowinki techniczne pojawiające się na rynku, pod kątem zastosowania ich w projektach realizowanych dla Państwa. Dzięki temu w pracy dla Państwa wykorzystujemy najnowocześniejsze procesy technologiczne.

Kilka razy do roku bierzemy udział w targach branżowych, na których nasz personel, biorąc czynny udział w konferencjach i seminariach, poszerza swoją wiedzę na temat wykorzystywanych obecnie i w przyszłości technologiach przy realizacji dla Państwa projektów.

Dla firm i klientów instytucjonalnych, firma Techmedia prowadzi niezależny portal internetowy poświęcony reklamie, upominkom reklamowym, odzieży reklamowej oraz prezentacji wizualnej - szczegóły www.tech-media.pl.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Foto Trendy